Atsauksmes no mūsu klientiem

Matīss Barkovskisuzņēmuma “Kaimiņš” valdes loceklis
Read More
Sadarbojoties ar EROOF, nekad nav bijušas problēmas ar jumta materiālu kvalitāti un piegādi, tādēļ gala izmaksas mums ir izdevīgas.

Uzņēmumā EROOF iegādājamies metāla jumtus pirtiņām un dārza lapenēm. Patīk tas, ka sadarbība ir ērta un vienkārša - pasakām vai uzrakstām, kas mums nepieciešams, un mums piegādā tieši to materiālu, tieši tādā komplektācijā un laikā, par kuru esam vienojušies. Piegādes termiņi arī parasti ir diezgan ātri, par materiālu kvalitāti nav jāraizējas, tā vienmēr ir laba.

Sadarbojoties ar citiem uzņēmumiem, ir gadījies, ka kavējas ar materiālu piegādi. Tad mums pašiem jābrauc pakaļ materiāliem, nav pārliecības par to kvalitāti. Tas parasti sadārdzina izmaksas. Ar EROOF šādu problēmu nekad nav bijis. Noteikti sadarbosimies arī turpmāk!
Mārtiņš Bandenieksuzņēmuma ArkaB valdes loceklis
Read More
Esam iecienījuši Classic jumta sistēmu, jo tai ir ļoti vienkārša un praktiska montāža, meistari ir sajūsmā, strādājot ar šo jumta materiālu.

Uzņēmumā EROOF regulāri pasūtam metāla jumtus un visus papildelementus – palodzes, cokolus, notekūdens sistēmas. Parasti izvēlamies noapaļotas formas notekūdens sistēmas, jo tās izskatās gaumīgi un arī ļoti viegli montēt. Esam sapratuši, ka ar EROOF sadarboties mums ir visizdevīgāk, jo pilnībā viss apmierina – metāla kvalitāte, krāsu toņu piedāvājums un virsmas pārklājumi – parasti izvēlamies jumta loksnes ar matēto pārklājumu, jo tās vizuāli ļoti labi izskatās.

Arī EROOF cenas ir salīdzinoši izdevīgas – kvalitatīvas 0,5 mm biezas jumta loksnes maksā tik pat, cik citos uzņēmumus 0,4 mm metāla loksnes. Visvairāk novērtējam servisu. EROOF mūsu konsultants ir Rūdolfs. Komunikācija ir ļoti operatīva, nosūtam informāciju par pasūtījumu un saņemam ļoti ātru, precīzu atbildi. Jūtam, ka konsultants ir iedziļinājies mūsu pasūtījumā, nekad nekas netiek pārprasts vai aizmirsts.

Arī piegāde ir salīdzinoši ātrāka nekā piedāvā citi uzņēmumi, un nav kavēšanās. Būvniecības uzņēmumiem tas ir ļoti svarīgi.
Māris Caurkubulst/c Sedumi jumtu nodaļas pārdevējs - konsultants
Read More
EROOF iegādājoties vairumā, jumta segums kvadrātmetrā izmaksā apmēram par 0,40 centiem lētāk nekā citiem piegādātājiem.

Iegādājamies EROOF jumta materiālus, jo tas ir izdevīgi. Veicot pasūtījumu, nosūtam skici un specifikāciju, menedžeris mūs vienmēr profesionāli saprot, viss tiek izdarīts precīzi un operatīvi.

EROOF bieži iegādājamies gatavās plānās metāla loksnes (0,22 mm). Pēc tām ir pieprasījums, jo loksnes izmanto vasaras mājām, šķūnīšiem, tām ir ļoti vienkārša montāža.

Turklāt EROOF mums nodrošina bezmaksas jumta materiālu piegādi uz veikalu, kas, protams, ir labs bonuss.
Jānisiegādājās jumtu vasarnīcai
Read More
Komunikācija ar EROOF jumta iegādes procesā man ļoti patika – ja radās kāds jautājums, pārstāvis saprotami un profesionāli visu izskaidroja, ja uzreiz nevarēja atbildēt pa telefonu, ātri atzvanīja.

Uzņēmumā EROOF iegādājos apmēram 100 m2 metāla profila jumtu skaistā, tumši brūnā tonī, kas ļoti piestāv vasarnīcai. Jumts ir kvalitatīvs, nav skaļš - ja ārā līst vai snieg, iekšpusē nevar dzirdēt.

Man pašam nebija nekādas pieredzes ar jumta materiālu izvēli, tāpēc pilnībā paļāvos uz EROOF konsultantiem. Viņi man pamatoti izskaidroja par vasarnīcai piemērotākajiem jumta segumiem, izstāstīja katra jumta plusus. Tas, protams, palīdzēja pieņemt lēmumu. Jumta segumu no ražotāja piegādāja trīs nedēļu laikā. Jumts kopā ar visiem papildelementiem man izmaksāja 3000,00 eiro. Salīdzināju cenu ar citiem uzņēmumiem – vienā piedāvāja līdzīgu jumtu par 20% dārgāk, bet kādā interneta veikalā piedāvātā cena bija par 50% augstāka.

Esmu jau sarunājis ar EROOF pārstāvjiem, ka, ieklājot nākamo jumtu, sūtīšu izmērus, nelielu rasējumu, lai uzņēmumā saprastu, kādi papildelementi nepieciešami, bet man pretim sūtīs piedāvājumu. Esmu pārliecināts, ka arī nākamajā reizē sadarbība būs lieliska.
Aigars Bržeskisuzņēmuma “Drošība&Partneri” valdes priekšēdētājs
Read More
EROOF ļauj mums veikt dalītu maksājumu par jumta materiāliem. Bez šaubām, uzņēmumam, kas uzstāda jumta segumus, tas ir ļoti izdevīgi.

Jumta materiālus pārsvarā iegādājamies EROOF. Patīk tas, ka ir ļoti plaša jumta materiālu izvēle - valcprofila, dakstiņveida, trapecveida, klasiskā profila jumti u.c. un arī dažādas cenu kategorijas jumta segumi. Piedāvā arī ļoti daudzveidīgu pārklājumu un krāsu toņu izvēli.

Sadarbība ar EROOF ir vienkārša. Ar mūsu konsultantu Sandi saprotam viens otru - nosūtu pieprasījumu, saskaņojam mūsu prasības. Jumta materiālus mums piegādā objektā (nekad nekavē piegādes) un mēs varam montēt.

Mums ļoti svarīgi ir tas, ka varam veikt dalītu maksājumu – pirmo iemaksu veicam, iegādājoties jumta materiālus, otro iemaksu – pēc tam, kad pasūtītājs ar mums ir norēķinājies. Ar EROOF ir prieks sadarboties.
Lauris Simansonsjumtu meistars
Read More
Pasūtot EROOF, pēc nedēļas jumts ar visiem papildelementiem ir klāt. Esmu sadarbojies ar daudziem jumtu materiālu piegādātājiem un ieklājis dažādus jumtus. Mana pārliecība ir, ka kvalitatīvākie un ilgmūžīgākie ir māla dakstiņu un metāla dakstiņu jumti. Metāla jumtus parasti pasūtu EROOF, jo šis uzņēmums piedāvā šobrīd vislabākos nosacījumus, arī cenas ir salīdzinoši labas.

Man ļoti svarīga ir materiālu kvalitāte. EROOF piedāvātie jumta segumi parasti ir labas kvalitātes.

Pats labprāt izmantoju (savam jumtam esmu ieklājis) un citiem iesaku metāla jumta loksnes ar PVC pārklājumu. Tām virsmas pārklājums ir izturīgs pret laikapstākļiem un mehānisku iedarbību, tādēļ materiāls ilgi kalpo.

EROOF ir arī jumta materiāli, kādus daudzi nepiedāvā. Tuvākajā laikā plānoju ieklāt īsās metāla jumta loksnes (garums līdz 2 metri), jo tās ir ļoti viegli montēt un var izmantot jebkāda veida jumtiem. Sadarbojoties ar dažādiem jumtu piegādātājiem - esmu sapratis, ka ļoti svarīga ir komunikācija, lai mani pareizi saprastu, uztvertu, ko tieši vēlos. EROOF ļoti piedomā par komunikāciju ar klientiem. Es pārsvarā kontaktējos ar konsultantu Rūdolfu, nekad nav bijuši pārpratumi, atbildes un attieksme kopumā vienmēr ir ļoti laipna un atsaucīga.
Kristaps ŠulcsMaxServ valdes loceklis
Read More
EROOF komanda jebkurā situācijā palīdz atrast risinājumu – ja mums uz sitienu ir nepieciešama kāda detaļa, viņi to sagādā. Esam sadarbojušies ar dažādiem jumta materiālu piegādātājiem. Secinājām, ka sadarbība ar EROOF mums ir izdevīgākā. Vairākiem piegādātājiem izsūtījām pieprasījumu, lai saņemtu cenu piedāvājumu. EROOF cena bija zemāka nekā spēja piedāvāt uzņēmums, ar kuru sadarbojāmies iepriekš. Salīdzinot ar citiem uzņēmumiem Latvijas tirgū, EROOF cenas ir par 15-20% zemākas.

Kā uzņēmumam, kas nodarbojas ar jumtu izveidi, mums tas ir ļoti svarīgi. Ja iegādājamies vienlīdz labas kvalitātes materiālu par zemāku cenu, tad arī saviem klientiem varam piedāvāt izdevīgākus nosacījumus.

Mūsu izvēli lielā mērā nosaka arī komunikācija ar uzņēmumu. EROOF komanda ir ļoti atsaucīgi.

Arī par materiālu piegādēm varu pilnībā paļauties uz EROOF, pasūtījumu visbiežāk piegādā pāris dienu ātrāk nekā esam vienojušies.
Rolands VaičulānsSIA STATS RENT filiāļu vadītājs
Read More
Mūsu vērtējumā EROOF ir šobrīd viens no tirgū labākajiem jumtu segumu uzņēmumiem.

Cenas ir izdevīgas. Iespējams, kāds uzņēmums arī piedāvā zemākas cenas, taču tad parasti komplektā nav iekļautas, piemēram, skrūves vai silikons.

EROOF visbiežāk iegādājamies sērijas CLASSIC jumta segumus, jo šim segumam loksnes tiek montētas ar klik sistēmu, tādēļ montāža ir ļoti vienkārša, un tiek izmantots salīdzinoši maz skrūvju. Taču galvenā EROOF vērtība ir individuāla attieksme pret klientu. Komanda vienmēr ātri un precīzi organizē pasūtījumu, profesionāli izstāsta, kā jāstrādā ar konkrēto jumta materiālu un atsaucīgi reaģē jebkurā situācijā, piemēram, ja darba procesā atklājas, ka pietrūkst kādas sīkas detaļas vai pat skrūvīšu paciņas, EROOF mums to atsūta.

Citiem jumta segumu piedāvātājiem novēlu līdzināties EROOF - īpaši attieksmē pret klientu.
Juris Paeglisuzņēmuma “Aironmen” valdes loceklis
Read More
EROOF iepērkam visus jumta materiālus – segumus, notekas, lūkas u.c. Sadarbojamies regulāri, jo patīk attieksme pret klientu. Vienmēr piegādā materiālus apsolītajā laikā, parasti pat ātrāk. EROOF komanda ir ļoti patīkama - smaidīgi, atsaucīgi, profesionāli cilvēki. Mums ir laba komunikācija ar menedžeri Sandi – vienmēr ātri sarēķina tāmi, atbild uz jautājumiem – piezvanot vai e–pastā.

Noteikti sadarbosimies ar EROOF arī turpmāk.
Lauris Putānsuzņēmuma “LP būve” valdes priekšsēdētājs un vadītājs
Read More
Sadarbojoties Ar EROOF, man patīk materiālu kvalitāte, savlaicīga piegāde un, protams, komunikācija. EROOF iegādājamies metāla izstrādājumus – jumtiem un sienu apšuvumam. Pašlaik topā ir moduļveida dakstiņu jumti, ar matēto pārklājumu, tie izskatās ļoti līdzīgi dabīgajam dakstiņam. EROOF šādus jumta segumus piedāvā.

Sadarbojos ar vairākiem piegādātājiem, EROOF man patīk materiālu kvalitāte, savlaicīga piegāde un, protams, komunikācija – puiši ir ļoti atsaucīgi. Nekad nav bijušas nekādas problēmas. Esmu pilnībā apmierināts ar sadarbību.