Priekšrocības

Māju ražotājiem

Apjoma atlaide

Sadarbojoties ar mums, mēs Jums piedāvāsim specializētu abpusēji izdevīgu cenu, kā arī, iepērkot lielu apjomu, mēs piedāvāsim Jums noslēgt līgumu izdevīgai, ilgtermiņa sadarbībai.

Jumta segumi metāla jumti transports

ātras un regulāras piegādes

Lielu daļu piedāvātās produkcijas turam noliktāvā uz vietas Rīgā, kas dod mums iespēju piegādes veikt īsā laikā, un mūsu uzņēmuma darbības specifikācija nodrošina iespēju šīs piegādes veikt regulāri. 

jumtu daudzveidība

Mūsu sadarbības partneri Blachotrapez un Hanbud nodrošināto dažādus pārklājuma materiālus; matētus, glancētus, Pural, un citus, kā arī plašu krāsu spektru, dažādos metāla biezumos, kas dos iespēju piemeklēt kādu saderīgu risinājumu jau radītam projektam, kā arī plašas izvēles iespējas veidojot jaunus projektus. Jebkurš klients spēs atrast savai sirdij patīkamu risinājumu.

Noteikts pārdošanas menedžeris ērtai saziņai

Mēs visi zinām, ka laiks ir pats dārgākais resurs uzņēmējdarbībā.  Veidojot savstarpēju sadarbību, mēs esam gatavi pielāgoties tieši jums! Jebkurš saziņas veids ir pieejams; zvanot, whatsapp komunikācījā, epastā un klasiskajā īsziņu formā, atsaucība un elestība ir īpašībās, kas raksturo EROOF.

Visu aptverošs piedāvājums

Mūsu veidotie piedāvājumi jūsu klientiem sevī ietvert; Jumta pārklājumu, karnīzes, vējmalas, kores, ūdensnoteku sistēmas, skrūves, jumtu plēves (difūzmembrāna un antikondensāta), kniedes, savienojošās lentas, silikonu, krāsas marķierus. Šāds visu aptveroš piedāvājums taupīs jūsu dārgo laiku, profesionālisms un gādīgums ir raksturīgas īpašības Eroof kolektīvam.

Eroof ir kompānija kurā savus spēkus un prasmes ir apvienojuši eksperti no dažādām dzīves jomām ar uzsvaru uz jumtiem. Tāpēc spējam piedāvāt saviem partneriem dinamisku un augstas kvalitātes servisu. Mūsu neoficālais moto – katram jautājumam ir atbilde, katrai problēmai risinājums.