Priekšrocības

Meistariem / Jumiķiem

Apjoma atlaide

Sadarbojoties ar mums, mēs Jums piedāvāsim specializētu abpusēji izdevīgu cenu, kā arī, iepērkot lielu apjomu, mēs piedāvāsim Jums noslēgt līgumu izdevīgai, ilgtermiņa sadarbībai.

metāla jumti foto prieks raksta
Jumta segumi metāla jumti transports

ātras un regulāras piegādes

Lielu daļu piedāvātās produkcijas turam noliktāvā uz vietas Rīgā, kas dod mums iespēju piegādes veikt īsā laikā, un mūsu uzņēmuma darbības specifikācija nodrošina iespēju šīs piegādes veikt regulāri. 

Visu aptverošs piedāvājums

Mūsu veidotie piedāvājumi jūsu klientiem sevī ietvert; Jumta pārklājumu, karnīzes, vējmalas, kores, vējmalas, ūdensnoteku sistēmas, skrūves, jumtu plēves (difūzmembrānas un antikondensāta), kniedes, savienojošās lentas, silikonu, krāsas marķierus. Šāds visu aptveroš piedāvājums taupīs jūsu dārgo laiku, profesionālisms un gādīgums ir raksturīga īpašība Eroof kolektīvam.

Individuāla un radoša pieeja

Mūsu pieredze liecina, ka montāžas procesā mēdz rasties jaunas idejas no klientu puses, vai pat pilnīgi cits novirziens celtniecības vīzijai, šādās situācijās kur svarīgi būtu risināt jautājumus ātri un atsaucīgi mēs vienmēr sniegsim palīdzīgu roku inovatīvi pieejot jebkurai problēmai.

Eroof ir kompānija kurā savus spēkus un prasmes ir apvienojuši eksperti no dažādām dzīves jomām ar uzsvaru uz jumtiem. Tāpēc spējam piedāvāt saviem partneriem dinamisku un augstas kvalitātes servisu. Mūsu neoficālais moto – katram jautājumam ir atbilde, katrai problēmai risinājums.