jumtu
segumi

Mūsu rūpes par  klientu īpašumiem un ēkām sākās nesenā 2015 gadā, apvienojoties vairākiem pieredzējušiem domubiedriem vienā komandā, kopā veidojot pieredzi ap jumtu ražošanu un tirdzniecību apsekošanu un montāžu padsmit gadu laikā.

Tā radās EROOF.lv jumtu un sienas segumu , kā arī to papildelementu un komplektējošo materiālu ražošanas un tirdzniecības uzņēmums , kurš nodrošina klientiem sākot no konsultācijas un padoma, konstruktīvajiem profiliem, jumtu papildelementiem un komplektējošajiem elementiem jumta un sienas segumiem līdz preču piegādes un montāžas darbiem. Mūsu misija ir nodrošināt klientiem augstu iepirkšanās servisu ar pozitīvu pieredzi un individuālu pieeju, kā arī rast nestandarta risinājumus sadarbības veidošanai.

Sadarbojoties tikai ar pārbaudītiem un sertificētiem ražotājiem, EROOF.lv nodrošina plašu metāla jumtu sortimentu. Uz doto brīdi esam Polijas viena no lielākajiem Jumtu un Sienas(fasāžu) segumu ražotāja Blachotrapez pārstāvjiem Latvijā, kas piedāvā vienu no plašākajiem sortimentiem jumtu un fasāžu skārda segumiem visā Eiropā.

metāla jumti jumtu segumi