Jumtu segumu projektu
Tāmēšana


Sagatavosim jumta, vai sienu konstrukciju tāmi pēc Jūsu dotajiem parametriem. Jumta konstrukcijas un izvēlētais materiāli mēdz būt dažādi, līdz ar to mainās arī jumta konstrukciju montāžas darbu apjoms un sarežģītība.

Aicinām sazināties ar mums rakstiski, vai zvanot. Konsultēsim kas būtu nepieciešams provizorisko izmaksu tāmes sagatavošanai. 

Tāmē varam iekļaut kā materiāla izmaksas, tā arī pilna servisa izmaksas iekļaujot montāžas darbus.

konsultācija


Vēlaties rast atbildi uz sev interesējošiem jautājumiem jumtu konstrukciju sakarā? Kompetentie uzņēmuma SIA “EROOF” pārstāvji konsultēs Jūs un atbildēs uz jebkuras sarežģītības jautājumiem.

Jumtu un sienu konstrukcijas ir segments, kurā orientējamies. Ilgus gadus krātā pieredze ļauj mums objektīvi izvērtēt dažādas situācijas, tāpēc ar prieku konsultējam mūsu klientus un cenšamies rast piemērotāko risinājumu.

Nav nozīmes vai esat tikai mājas projekta izstrādes stadijā, vēlaties nomainīt / saremontēt esošo jumta konstrukciju, ja ir kāds neatbildēts jautājums, droši jautājiet – mēs palīdzēsim!

transporta
pakalpojumi


SIA Eroof loģistikas komanda nodrošina saviem klientiem kvalitatīvu un atbilstošu jumta materiālu  piegādi un izkraušanu Latvijas un Eiropas teritorijā.

Jumta segumi metāla jumti transports