Priekšrocības

Mazumtirgotājiem

Apjoma atlaide

Sadarbojoties ar mums, mēs Jums piedāvāsim specializētu abpusēji izdevīgu cenu, kā arī, iepērkot lielu apjoma, mēs piedāvāsim Jums noslēgt līgumu izdevīgai, ilgtermiņa sadarbībai.

metāla jumti foto prieks raksta
Jumta segumi metāla jumti transports

ātras un regulāras piegādes

Lielu daļu piedāvātās produkcijas turam noliktāvā uz vietas Rīgā, kas dod mums iespēju piegādes veikt īsā laikā un mūsu uzņēmuma darbības specifikācija nodrošina iespēju šīs piegādes veikt regulāri. 

Pielāgoti stendi

Sākot tālākpārdot mūsu produkciju, mēs ieradīsimies pie Jums ciemos un kopā izlemsim kādu produkciju būtu vislabāk prezentēt Jūsu veikalā. Pēc tam mēs sagatavosim prezentācijas stendu pēc Jums vēlamajiem izmēriem.

Darbinieku konsultēšana

Jūsu pārdevējiem/ konsultantiem, ik pa laikam gadīsies kāds klients kuru interesēs padziļinātas sarežģītības jautājumi, ar šiem jautājumiem jūs vienmēr varat vērsties pie mums un mēs centīsimies atbildes sniegt nekavējoties. Ja klientu interesēs informācija kuru nespējam sniegt nekavējoties, tad to arī ātri centīsimies noskaidrot no ražotāja un tālāk nodot jums.

Īpašie piedāvājumi

Mūsu uzņēmuma prakse ir piedāvāt gan speciāla garuma ražotas metāla jumta loksnes, gan arī iepirkt vairumā standarta izmēra loksnes 2000 mm — 3000 mm garas. Mēs aktīvi komunicēsim ar tālākpārdevējiem aktuālo “Stock” akciju sortimentu kuru varam piedāvāt par izdevīgākām cenām.
Eroof ir kompānija kurā savus spēkus un prasmes ir apvienojuši eksperti no dažādām dzīves jomām ar uzsvaru uz jumtiem. Tā rezultātā spējam piedāvāt saviem partneriem dinamisku un augstas kvalitātes servisu. Mūsu neoficālais moto – katram jautājumam ir atbilde, katrai problēmai risinājums.